21719.png

ТОСТЕР ЗА МАФИНИ ХБ-3563АБ

2,250.00ден

моќност 1100-1300w Напон 220-240V - 50 / 60Hz Куќиште од нерѓосувачки челик Нелеплива плоча Куќиште отпорно на топлина Подготовка на 13 бисквити истовремено
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ021550 Категории ,
Погледни кошничка