12600.png

ТОСТЕР ХБ-150

1,200.00ден

Моќност: 800w Напон 220-240v Капацитет 2 парчиња Нерѓосувачки челик/пластика 6 температурни точки Сад за трошки
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ013265 Категории ,
Погледни кошничка