12601.png

ТОСТЕР ХБ-185

1,250.00ден

Моќност 1300W Напон 220-240V Капацитет од 4 парчиња Материјал метал + пластика Модерен дизајн Достапен во повеќе бои
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022397 Категории ,
Погледни кошничка