36885.png

ТОСТЕР ХБ-190НГ

1,450.00ден

Моќност 750w Напон 220-240v Капацитет 2 парчиња Нерѓосувачки челик/пластика 7 температурни точки Димензии: 270x145x175см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022410 Категории ,
Погледни кошничка