12471.png

ТОСТЕР ХБ-3510 АБ

950.00ден

Моќност 750 W Напон 220-240 V / 50 Hz Плоча отпорна на топлина Нелеплив слој LED индикаторско светло Заштита од прегревање Внатрешната површина е изработена од тефлон кој штити од лепење Лесен за употреба Лесно се чисти
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ009589 Категории ,
Погледни кошничка