22872.png

ТОСТЕР ХБ-3511

1,150.00ден

Надворешна обвивка отпорна на топлина Нелепливи плочи Лед индикатор за предупредување Внатрешната површина е изработена од тефлон Може да се постави во вертикална положба за компактно складирање
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ009671 Категории ,
Погледни кошничка