35685.png

ТРАМБОЛИНА ТЏ-Т10 305см

16,490.00ден

Висина: 220см Пречник: 305см Издржливост: 120кг
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806157 Категорија
Погледни кошничка