35682.png

ТРАМБОЛИНА ТЏ-Т5 150см

7,990.00ден

Висина: 130см Пречник: 150см Издржливост: 60кг
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806154 Категорија
Погледни кошничка