35684.png

ТРАМБОЛИНА ТЏ-Т8 240см

13,990.00ден

Висина: 210см Пречник: 240см Издржливост: 100кг
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806156 Категорија
Погледни кошничка