33200.png

ТРИЦИКАЛ 4904

1,750.00ден

Трицикал со плава и црвена боја Димензии на производот: должина -45см,ширина-68см и висина 56см Препорачана возраст за над 3 години Материјал - пластика Со вградена свирка
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ794904 Категории ,
Погледни кошничка