12790.png

ФИГАРО ХБ-15

590.00ден

Моќност 15w Напон 220-240v/ 50-60Hz Максимална температура од 360 степени Ротирачки кабел од 360 степени Големина на кабел 1,4 метри
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ011520 Категории ,
Погледни кошничка