12778.png

ФРИТЕЗА НА ПАРЕА ХБ-2250

5,390.00ден

Моќност 1500w Напон 220-240v Контрола на температура 80-200 степени Заштита од прегревање 2.6л метална корпа за храна од тефлон
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022526 Категории ,
Погледни кошничка