28516.png

ЧАДОР ЗА СОНЦЕ 093-162

4,990.00ден

Материјал: метал, полиестер - платно Димензии: 3м Метално постоље Совршен за двор, балкон, градина и базен
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805714 Категории ,
Погледни кошничка