27197.png

ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ХБ-Х 05ЛЦД

2,250.00ден

До 20-55’ Лесен за монтирање Материјал: метал Издржливост: максимум до 50кг. Прилагодлив нагоре и надолу „+ -“ 15
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016136 Категорија
Погледни кошничка