27189.png

ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ХБ-Х01 Р

550.00ден

До 14-42’ Лесен за монтирање Материјал: метал Издржливост: максимум до 45кг. Прилагодлив нагоре и надолу „+ -“ 15
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ011902 Категорија
Погледни кошничка