32322.png

ЏОГЕР НА ПАРЕА ХБ-1501 АБ+НГ

4,600.00ден

Ротирачка глава од 180 степени Моќност 1500w Температура на пареа до 150 степени Резервоар за вода од 550мл l Спреј за детергент
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ044306 Категории ,
Погледни кошничка