18062.png

АПАРАТ ЗА ЈОГУРТ ХБ-2193

1,800.00ден

Моќност 35w Напон 20-240V 6 стаклени чаши 150мл/1 Време на подготовка 7 часа Тајмер со сигнал за автоматско завршување Наполнете до 6 тегли крем-свеж јогурт со различни вкусови
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ023189 Категории ,
Погледни кошничка