18101.png

БЛЕНДЕР 2/1 ХБ-7760АБ

2,650.00ден

Моќност 350w Напон 220-240v 3 Брзини Kапацитет 1.5л Челични сечила кои не рѓаат Тежина 3.3кг
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027842 Категории ,
Погледни кошничка