18821.png

ЕЛ.БОКАЛ ХБ-3601 БЛ.ВР,АБ,НГ

980.00ден

Моќност 2200w Напон 220-240v Капацитет 1.7л Автоматско исклучување Лед прекинувач за вклучување и исклучување Филтер
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ010509 Категории ,
Погледни кошничка