18823.png

ЕЛ.БОКАЛ ХБ-3613

1,420.00ден

Заштита од прегревање Капацитет од 1,2л Моќност 1850-2200W
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022991 Категории ,
Погледни кошничка