12604.png

МИКСЕР ХБ-4112ГР

980.00ден

Моќност: 250W Бакарен мотор 7 брзини Напон: 220-240V
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027873 Категории ,
Погледни кошничка