20263.png

ПРАВОСМУКАЛКА ХБ-2010 РС,ВР,МВ

4,600.00ден

Моќност 700w Напон 220-240v Филтер Контејнер за прашина со голем капацитет од 3 литри Телескопска цевка
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ023226 Категории ,
Погледни кошничка