12775.png

САД ЗА БАВНО ГОТВЕЊЕ ХБ-1301

4,100.00ден

Моќност: 320w Капацитет 6,5l Поставки за ниска, висока и средна топлина Безбедно за миење на садовите Економска употреба
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022434 Категории ,
Погледни кошничка