12972.png

ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ ХБ-9910 АБ

1,290.00ден

Moќност: 700w Нелеплива површина Не бара масло Топлинска излоцаија Прекинувач за светло за лесно ракување Лесно се чисти Не ја ставајте на шпорет, или плоча за готвење
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ025923 Категории ,
Погледни кошничка