24854.png

ТРОТИНЕТ ЗА СНЕГ СК-02

1,980.00ден

Тротинет- скутер што може да се користи во сите 4 сезони Силиконски тркала што светат Сопирачка за тркала Вклучени скии дизајнирани да вртат и да издлабуваат снег точно како скутер со тркала на тротоарот Сопирачка за снег која овозможува да забавите и да застанете со сигурност Брзо и лесно склопување Препорачана возраст над 4 год Издржливост до 70 кг
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805559 Категории ,
Погледни кошничка