14016.png

АПАРАТ ЗА КАФЕ ХБ-3710

3,100.00ден

моќност 230w напон 50 Hz - 650v 2 функции za еспресо и капучино простор за депонирање на кабел гумени крпи против лизгање димензии 27,5 x 20,5 x 25,5 cm боја- црна
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022489 Категории ,
Погледни кошничка