18061.png

АПАРАТ ЗА ЈОГУРТ ХБ-2190

990.00ден

Моќност 20w Напон 220-240V / 50-60Hz Капацитет 1л Автоматски термостат Транспарентен капак
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ023134 Категории ,
Погледни кошничка