27166.png

БЛЕНДЕР ХБ-7710 АБ

3,640.00ден

Моќност 1500w Напон 230V 50-60Hz Капацитет на сад: 1,5л Антилеплива основа Турбо функција Вклучена е чаша за мерење состојки Садови од не'рѓосувачки челик, жица и сечила. 4 функции: рендање, мешање, сецкање и блендирање.
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ030651 Категории ,
Погледни кошничка