32319.png

БЛЕНДЕР 3 ВО 1 ХБ-7706 АБ+ГР

2,350.00ден

Моќност 600w Напон 220-240v 30000 вртежи во минута Нож од нерѓосувачки челик Капацитет на сад 0,75 литри Мерна чаша од 750 мл
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ029556 Категории ,
Погледни кошничка