33544_2.png

БОКАЛ КАРЕФЕ КРИСТАЛ 1600 Ц-00245

170.00ден

Капацитет 1600мл Материјал: Стакло
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ042452 Категории ,
Погледни кошничка