33542_2.png

БОКАЛ КАРЕФЕ ОВАЛ 1600 Ц-00242

170.00ден

Капацитет 1600мл Материјал: Стакло
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ042421 Категории ,
Погледни кошничка