33543_2.png

БОКАЛ КАРЕФЕ ПОЛИГОН 1600 Ц-00243

170.00ден

Капацитет 1600мл Материјал: Стакло
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ042438 Категории ,
Погледни кошничка