33541_2.png

БОКАЛ КАРЕФЕ Ц-00248

170.00ден

Капацитет 1600мл Материјал: Стакло
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ042483 Категории ,
Погледни кошничка