37522_2.png

БОКАЛ КАРЕФЕ Ц-00324 1600цц

190.00ден

Капацитет 1600мл Материјал: Стакло
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ043244 Категории ,
Погледни кошничка