33511_2.png

ВАКУМ ДРЖАЧ ЗА ТОАЛЕТ Л-00723

100.00ден

Димензии на производот: 25,5 x 15 x 5 cm Материјал: Пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ017238 Категории ,
Погледни кошничка