18428.png

ВЕНТИЛАТОР ХБ-5800

2,250.00ден

моќност: 55w 3 брзини дијаметар: 40см автоматска осцилација стабилна основа брзина 3 - 45w брзина 2 - 40w брзина 1 - 36w
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ023974 Категории ,
Погледни кошничка