18429.png

ВЕНТИЛАТОР ХБ-5900

4,600.00ден

моќност 90w 3 брзини дијаметар: 46см димензии: 54х20х52см ниво на бучава: 68dB (A) - прилагодлив агол: (90 °)
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ026616 Категории ,
Погледни кошничка