37302.png

ВЕНТИЛАТОР ХБ-5950НГ

2,800.00ден

моќност 45-60w напон 220-240V 3 брзини далечински управувач тајмер висина 80cm боја - бела
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ044252 Категории ,
Погледни кошничка