31249.png

ГАРНИТУРА САНТАНА ДВОСЕД РАТАН 4 0139

19,990.00ден

Гарден сет сантана ратан - двосед Димензии на фотеља: 66х65х79см Димензии на двосед: 124х65х79см Димензии на маса: 79х55х38см Материјал: полипропилен - ратан Сетот вклучува: 2 фотељи, 1 двосед, 1 маса+ пернички
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805845 Категории ,
Погледни кошничка