27916.png

ГАРНИТУРА САНТАНА ДВОСЕД 4 0868

15,990.00ден

Гарден сет сантана - двосед Димензии на фотеља: 66х65х79см Диминезии на фотеља: 124х65х79см Димензии на маса: 79х65х38см Материја: полипропилен Сетот вклучува: 2 фотељи, 1 двосед, 1 маса + пернички
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805679 Категории ,
Погледни кошничка