31250.png

ГАРНИТУРА САНТАНА РАТАН ТРОСЕД 5 0138

22,990.00ден

Гарден сет сантана ратан - тросед Димензии на фотеља: 66х65х79см Димензии на тросед: 190х65х79см Димензии на маса: 79х55х38см Материјал: полипропилен - ратан Сетот вклучува: 2 фотељи, 1 тросед, 1 маса + пернички
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805846 Категории ,
Погледни кошничка