12109.png

ГРЕАЛКА ХБ-8103

950.00ден

2 точки на греење 400-800 w Автоматско исклучување кога уредот ќе се преврти или се навалува Димензии на уредот 17 х 24 х 37 см Должина на кабел 1,5 м Можност за работа со една или две ламби Снабдување со електрична енергија 220-240v Фреквенцијa 50- 60Hz
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ011735 Категории ,
Погледни кошничка