12349.png

ГРЕАЛКА ХБ-8220

2,990.00ден

2 нивоа на моќност 1250- 2000w Заштита од прегревање Прилагодлив термостат Безбеден термостат Стабилност на подот Функција на вентилаторот турбо Тежина 4,4 кг
ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ026920 Категории ,
Погледни кошничка