12453.png

ГРЕАЛКА ХБ-8501 АБ.НГ

940.00ден

Моќност 2000w 2 нивоа на регулација 1000W / 2000W Прилагодлив термостат Автоматска заштита во случај на прегревање Брзо загревање Функција на ладен воздух за лето Индикаторско светло Лесен за користење
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ011865 Категории ,
Погледни кошничка