12776.png

ДЕХИДРАТОР ЗА ХРАНА ХБ-1150

3,200.00ден

Моќност260w Напон 220-240V / 50-60Hz Термостат 4 нивоа на складирање на храна Индикаторско светло Сушење зеленчук - билки Тежина 3500гр.
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ023110 Категории ,
Погледни кошничка