37446.png

ДОЗЕР ЗА ТЕСТО Л-00846

320.00ден

Капацитет: 1л Рачка што лесно се стиска Отпорен на истекување Со мерни нивоа
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ018464 Категории ,
Погледни кошничка