33492_2.png

ДРЖАЧ ЗА САЛФЕТИ Л-00344

60.00ден

Се произведува од пластика без BPA, погодна за здравје. Димензии на производот: 9,8x14,8x3,7 cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ003446 Категории ,
Погледни кошничка