37450_2.png

ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН Л-00671

70.00ден

Материјал: Пластика Димензии на производот: 16x18x2 cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016712 Категорија
Погледни кошничка