33524_2.png

ДРЖАЧ ЗА ФЕН Л-00579

60.00ден

Материјал: Пластика Димензии на производот: 18х16х6,5см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ015791 Категории ,
Погледни кошничка