25527.png

ЕЛ.БОКАЛ ХБ-3615 1,8Л

850.00ден

Моќност 1500W Напон 220-240V Капацитет 1.8l Заштита од прегревање Без з кабел
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022894 Категории ,
Погледни кошничка